0216 573 6613

Adetaş Alarm Paneli - 334

Adetaş Alarm Paneli - 334

288.75 TL + KDV
  • Stok Kodu 334
  • Stokta 100 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 139 Kez incelendi
 

Akıllı Ip Alarm Panelinin Özellikleri:

Kumanda ile alarmı kurma kapama

İki farklı bölge kurabilme evde kurulum Modu veya tam kurulum ile iki farklı kurulum.

SMS ile alarmı kurma kapama ve raporlayabilme

İnternetten alarmı kurma kapama

Android & İOS işletim sistemli cep telefonlarından kurma kapama

Panel de Lan & Wan Desteği İnternet Kontrollü ve Firmware Güncelleyebilme

1 Yıl Ücretsiz APN Sim Kart ve GPRS 7/24 Alarm Merkezi Gözlemi Hediye

4 Adet PGM Çıkışı sayesinde sms ile veya internetten telefon ile perde, lamba, su motoru, garaj kapısı, kombi, vs. elektronik her şeyi kapatıp açma desteği

2 adet uzaktan kumanda destekleyebilme

Panel üstünde 8 adet kablolu zone girişi zone a kadar genişleyebilme

SIA IP Protokolleri TCP – UDP Şifrelenmiş Sistem

Akıllı Ip Alarm Paneli Açıklaması:

Akıllı Ip Alarm Panelinin en büyük özelliği cep telefonunuzdan veya tabletinizden evinizi, ofisinizi, işyerinizi kontrol etmenizi sağlar. Ip alarm paneli kablosuz olan modelinde 8 kablolu Dedektör veya 32 kablosuz Dedektör hybrid olarak çalışabilir. Kablolu olan modeli ise, 8 adet kablolu bölge tanımlanarak 256 bölgeye kadar genişleyebilir. Kablosuz olan hybrid panelde kablosuz duman dedektörü, kablosuz hareket dedektörü, kablosuz kapı kontağı gibi ürünler sisteme eklenebilir ve çirkin gözüken kablo derdinden kurtulabilirsiniz.

Kablolu ve kablosuz modellerinde uzaktan kumanda kullanabilir cep telefonumuzdaki uygulama ile alarmı kurabilir, kurulu olup olmadığını cep telefonumuzdan kontrol edebilir hatta panel üstündeki PGM çıkışlarını kontrol ederek perdeyi açıp kapatabilir, kombiyi yakıp söndürebilir, lambayı açıp kapatabilir, garaj kapımızı açabilir ve daha birçok teknolojik ürünü cep telefonumuzdan kullanabiliriz.

Akıllı ip alarm sistemini firmamız personelleri uzun testlere tabi tutarak birçok güvenilirlik ve yanlış alarm vermeme konusunda testten geçirerek satışa uygun olup olmadığının kontrollerini yapmıştır. Bir akıllı güvenlik sisteminde güvenilirlik birinci sırada olmakla birlikte sağlamlık, dayanıklılık, istikrarlı çalışabilme, yanlış alarm vermeme, uzun süre bakım gerektirmeme ve gerçekten işe yarayışlı şekilde hayatımızı kolaylaştırabilme özelliklerine sahip olması gerekir.

Benzer Ürünler