0216 573 6613

1.25Gbps SFP Modül PR-20SFP - 232

1.25Gbps SFP Modül PR-20SFP - 232

106.15 TL + KDV
  • Stok Kodu 232
  • Stokta 1 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 69 Kez incelendi
 

1.25Gbps’ye kadar veri hızını destekleyen, yüksek performanslı uygun maliyetli, düşük güç harcayan SFP Modül.

  • Düşük titreşim ve yüksek hassasiyet
  • 1310nm FP/1550nm DFB LD ve PIN/TIA alıcı
  • TX_DIS kontrol, TX-FAULT ve RX_LOS monitor işlevleri içerir.
  • Cihaz Class I lazer güvenliği uyumludur

Uygulama

 

Gigabit ethernet

 

Fiber kanal

 

Anahtarlamalı arka panel uygulamaları

 

Router/Sunucu bağlantı

Özellikler

 

IEEE802.3z uyumlu

 

SFP MSA ve SFF8472 uyumlu

 

1.25Gbps ‘a kadar veri hızı

 

LC optik bağlantı

 

1310nm FP/1550nm DFB LD ve PIN fotodedektör

 

Anlık çalışma voltajı 3.3V

Depo sıcaklığı

oC ~ +70 oC

Nem

Max 95%

Çalışma voltajı

3.1V~3.5V

İletim mesafesi

20Km kadar

Modül Türü:

P: SFP

 

F: SFF

 

G: GBIC

 

9: 1*9

 

X: XFP

Mesafe

3: 300/500m       S: 2km

 

1: 10km          2: 20km

 

4: 40km          6: 60km

 

8: 80km          X: over 100km

Benzer Ürünler